- Reklamë e sponsorizuar -

Interi dhe Fiorentina kanë shkuar në pushim mes dy pjesëve me rezultat të barabartë 1-1.

Msafirët kaluan në avantazh pas vetëm tre minutave lojë me golin e Akouame, por shifrat i barazoi në minutën e fundit të pjesës së parë argjentinasi Lautaro Martinez i cili realizoi një gol të jashtëzakonshëm.

- Reklamë e sponzorizuar -