- Reklamë e sponsorizuar -

Është realizuar goli i parë në ndeshjen ndërmjet Real Betisit dhe Real Madridit.

Janë mysafirët ata që kanë gjetur golin e avantazhit përmes mesfushorit Fede Valverde i cili mori një asistim nga nga sulmuesi francez Karim Benzema.

- Reklamë e sponzorizuar -