Kanë kaluar vetëm 12 minuta lojë në stadiumin “Emirates” në derbin ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit dhe tashmë është shënuar goli i parë.

Ishte Smith Rove ai i cili e gjeti golin pasi mori një pasim nga Saka, përcjellë KosovaPress.

- Reklamë e sponsoriuzar -

Ky ishte goli i Rove:

/TV Malisheva

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107