Adelina Tahiri nuk heziton aspak të shfaqë në rrjete sociale jetën luksoze që bën.

Këngëtarja nga Shkupi edhe kësaj radhe ka treguar para ndjekësve veturën e saj, përmes një Story të publikuar.

Vetura e tipit Mercedes S Class, e cila kapë vlerën e afër 150 mijë eurove, është ajo në të cilën shfaqet këngëtarja.

Adelina ka vite që është martuar me një biznesmen maqedonas me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Jon.

Derisa sa i përket muzikës, projekti i saj i fundit është ai me titull “Falma” i lansuar në muajin qershor të këtij viti./TV Malisheva

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107