- Reklamë e sponsorizuar -

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, feston sot (e enjte) ditëlindjen e saj të 30-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.Ajo publkoi gjatë ditës një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me tortën e ditëlindjes, teksa falënderonte Zotin për gjithçka që ka përreth saj.

“Tridhjetëshja e madhe… jam aq shumë mirënjohëse për të, të qenit e lumtur dhe e shëndetshme, me fat që i kam pranë të gjithë të dashurit e mi pranë. me miqtë dhe familjen time. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe urimet e ditës”, shkroi Ramosaj në mbishkrimin e fotografisë./Tv Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -