Kandidati për kryetar të Malishevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Bajrush Hoti, ka vazhduar me aktivitetet në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale të 17 tetorit.

Në kuadër të fushatës, Hoti po takon biznese të shumta që operojnë në Komunën e Malishevës si dhe qytetarë të shumtë, kështu duke i dëgjuar kërkesat dhe nevojat e tyre.

- Reklamë e sponsoriuzar -

Hoti në ditën e sotme ka qëndruar në fshatin Temeqinë, në familjen e Vesel Pintollit, raporton TV Malisheva.

Ja shkrimi i tij:

Në Temeqinë, në familjen e z.Vesel Pintolli.

Kryetari në ardhje z. Bajrush Hoti u prit ngrohtësisht në familjen e z.Vesel Pintolli dhe Remzi Pintolli.

Bashkëbisedim i këndshëm dhe pritje e ngrohtë nga kjo familje, si dhe me plotë entuziazëm për fitoren e LDK-së dhe Kryetarit z. Bajrush Hoti.

MALISHEVA PËR TË GJITHË

160 LDK

BAJRUSH HOTI /TV Malisheva

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107