Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes një deklarate për mediat ka folur edhe një herë për zgjedhjet e 25 prillit.

Ndër të tjera Basha i ka quajtur zgjedhjet si një masakër zgjedhore. Ai ka shtuar se PD po vazhdon mbledhjen e fakteve të asaj që ka ndodhur në zgjedhjet e 25 prillit.

Basha: 25-Prilli është një masakër elektoral dhe viktima nuk është Partia Demokratike. Vazhdojmë mbledhjen dhe faktimin e masakrës elektorale të 25 prillit./TV Malisheva

Share.