- Reklamë e sponsorizuar -

Edinson Cavani dukej afër Atletico Madridit, por tani gjithçka ka ndryshuar dhe ka filluar të flas për kushte me Interin.

Uruguaiani do të jetë një lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata e tij me Paris Saint-Germainin këtë verë.

Ai kishte qenë shumë afër Atletico Madridit, duke pasur edhe një marrëveshje verbale, por tani sipas Sport Mediaset ajo nuk vlen./Tv Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -