Janë publikuar tashmë edhe formacionet zyrtare të derbit romak ndërmjet Lazios dhe Romës.

Kjo ndeshje vjen në kuadër të xhiros së gjashtë të kampionatit italian dhe zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “Olimpico”.

- Reklamë e sponsoriuzar -

Këto janë formacionet zyrtare:

Lazio: Reina; Marusic, Luiz Felipe, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto; Pedro, Immobile, Felipe Anderson

Roma: Patricio, Karsdorp, Mancini, Ibanez, Vina, Cristante, Veretout, Zaniolo, Mihitaryan, El Sharawy, Abraham

/TV Malisheva

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107