Ish-profesori Ismet Gegaj ka thënë se gjeneratat e reja duhet të kenë respekt ndaj mësuesve të tyre, shkruan TV Malisheva.

Ai në emisionin N’Pult, ka thënë se jo rastësisht shkëndija e arsimit u përhap gjithandej në fshatra dhe po të mos ishin mësimdhënësit nuk do të ishin këto kuadro që janë sot.

“Edhe gjeneratat e reja duhet të kenë respekt ndaj mësuesit që të jep dije, të rinjtë, kjo shkëndijë që u hap gjithandej në fshatra është mrekulli, po të mos kishte nuk do të ishin gjithë këto kuadro gjithandej”, ka thënë  profesori Gegaj. /TV Malisheva 

Emisioni i plotë:

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107