- Reklamë e sponsorizuar -

Gjithçka e kryer. Barcelona e ka mbyllur marrëveshjen me Memphis Depay nga Lyoni.

“De Telegraph” së fundi ka shpalosur detaje të reja rreth këtij operacioni. “Blaugranët” do të paguajnë 30 milionë euro plus 2 milionë euro bonuse për ish sulmuesin e Manchester United.

Zyrtarizimi do të arrijë në fund të kësaj jave dhe vjen pas dështimit për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Interit Lautaro Martinez. /TV Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -