- Reklamë e sponsorizuar -

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt pritet ta fitojnë epitetin e prindit.

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt priten të bëhen prindër të një çuni, moderatorja së fundmi ka ndarë një imazh shumë të ëmbël me barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, shohim këngëtari duke përqafuar barkun e moderatores, e cila fotos ia bashkëngjit shkrimin “Djali i babait”.

Ndonëse çifti zbuluan gjininë e fëmijës javë më parë, ata kanë mbajtur sekret emrin me të cilin do ta pagëzojnë./Tv Malisheva

 

 

View this post on Instagram

 

Daddy’s Boy 🥚loading —> 🍳

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on May 21, 2020 at 12:51pm PDT

- Reklamë e sponzorizuar -