- Reklamë e sponsorizuar -

Kylie Jenner duket tejet joshëse.

Kylie Jenner ka marrë sërish gjithë vëmendjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur në të zezë ajo ka kthyer të pasmet nga kamera dhe ka marrë dy poza në të cilat duket tejet seksi.

Kylie vazhdon të jetë aktive në biznesin e saj me tëc ilin po arrin sukses por edhe në rrjete sociale me fansat e shumtë ndan shpesh imazhe të tilla provokative.

Motra e Kim, po i bën shpesh konkurrencë asaj me fotot.

- Reklamë e sponzorizuar -