fbpx

Rihanna dhe Jay Z japin 2 milionë euro ndihmë në kohë të koronavirusit

Rihanna dhe Jay Z kanë deklaruar se do t’i dhurojnë dy milionë dollarë në përpjekje për t’i ndihmuar qytetarët e Nju-Jorkut dhe Los Anxhelosit...

Beli i hollë i Taynas, kjo është arsyeja

Reperja Tayna përpos lirikave të saj interesante në tekste ajo shquhet edhe për format seksi të saj E këto forma ajo nuk ka ngurruar që...

Pesë këshilla për marrëdhënie të mirë

Janë mbyllur entet arsimore, objektet hoteliere dhe shumica punojnë nga shtëpia. Si mund të ndikojë kjo në marrëdhënien juaja me partnerin? Po ju sjellim disa...

Ja ç’duhet të bëni që ai/ajo të marroset pas jush

Nëse një marrëdhënie seksual fillon e mbaron thjesht me penetrimin e organit gjenital, ka shumë për të mësuar e provuar. Ndoëse qëllimi final është...

Fillon prodhimi i SUV-it të parë Volkswagen cabrio – foto

Në fabrikën në Osnabrück të Gjermanisë veriperëndimore, ka filluar prodhimi i një modeli të pazakontë Volkswagen. T-Roc Cabriolet është një nga disa SUV me çati...

Muzikë

më shumë

Këngëtari Mentor Mazreku, ka lansuar këngën e tij të re e titulluar PA FUND

Këngëtari Mentor Mazreku, pas dy projekteve të suksesëshme ai vjen edhe me një këngë tjetër ndryshe kësaj radhe me ritem dhe me një klip...

TV / Film

më shumë

Dhjetë filmat që do t`ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të harroni gjithçka

Ka filma që duket se janë komedi dhe janë të lehtë për t’u parë, por ata prapë lënë një shije të caktuar filozofike. Ky...