Kanë përfunduar dy nga tri ndeshjet e xhiros së gjashtë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja derbi e kësaj xhiroje ajo ndërmjet Malishevës dhe Ballkanit ka përfunduar me barazim pa gola, 0-0 në Malishevë.

- Reklamë e sponsoriuzar -

Ndërkohë është duke vazhduar edhe më tutje derbi ndërmjet Dritës dhe Gjilanit në “Fadil Vokrri”. /TV Malisheva

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107