- Reklamë e sponsorizuar -

Ana Cheri ka provokuar ma gjoksin.

Modelja e famshme amerikane, Ana Cheri, ka provokuar ndjekësit e saj me fotot e fundit.

Ajo është siguruar që ta ruajë veten dhe të tjerët nga virusi, kështu duke u pajisur me masa mbrojtëse, mirëpo në sy ka rënë një tjetër detaj.

Teksa e ka mbuluar fytyrën me maskë, Ana e ka zbuluar tej mase gjoksin./Tv Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -