- Reklamë e sponsorizuar -

Konsiderohet miliarderja e shout biznesit shqiptar dhe çon jetë luksi.

Morena Taraku është shfaqur ‘kokulur’ me kapele Gucchi dhe gishtin e mesëm lart, transmeton KosovaPress.

Fotoja e postuar nga vetë këngëtarja në Instagram ka edhe një porosi që la të habitur fansat.

“F…2019”, shkruan Taraku krahas fotos ku ajo duket e veshur bukur si gjithmonë.

E gjesti i saj nuk ka kaluar pa komentime. Fansat sugjeruan këngëtaren që të mos fyejë, madje njëri prej tyre i tha se “ka gishtin dy metra”.

- Reklamë e sponzorizuar -