- Reklamë e sponsorizuar -

Morena Taraku befason të gjithë.

Morena Taraku javët e fundit ka qenë njëra nga emrat më të përmendur në shoubiz, për shkak të skandalit ‘lokacioni’.

Këngëtarja me emrin e të cilës po vazhdohet të manipulohet në faqe të rreme në rrjete sociale, ka befasuar opinionin publik me deklaratën e fundit.

Ajo përmes një postimi të bërë njofton se ka filluar një lidhje të re dashurie “Unë jam në një lidhje dashurie dhe jam shumë e lumtur, boll folët”, shkruan Morena në postimin e bërë./ Tv Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -