Lais Ribeiro së fundmi ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj fushatën e re të markës luksoze ‘Victoria’s Secret’, si edhe për revistën e popullarizuar Sports Illustrated.

Braziliania ka qenë në ‘formacionin’ e përhershëm të ‘Victoria’s Angels’ që nga viti 2015.

Që atëherë, bukuroshja ka qenë një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modës.

 

Puna e saj për këtë markë luksoze monitorohet nga afër, ndërsa fansat e admirojnë 30 vjeçaren.

Bukuroshja me këmbë të gjata vesh të brendshme dhe bikini të ndryshme, duke mos i përjashtuar ato të bardha, të zeza dhe bezhë, përveç të brendshmeve, fokusi është në bukurinë e saj natyrore dhe përbërjen e butë. /Telegrafi/

 

 

 

 

 

 

 

Share.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/beklpuib/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107