- Reklamë e sponsorizuar -

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një foto në Instagram, në të cilin shfaqet tepër joshëse. Këngëtarja e ka realizuar këtë foto gjatë pushimeve në Miami dhe duhet ta pranojmë se është shumë atraktive.

“Kthehemi tek ditët me diell”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos, në të cilën pranoi pëlqime e komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se “MVP” titullohet kënga e fundit nga Ronela Hajati, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.

- Reklamë e sponzorizuar -