Ilir Shaqiri: Sot është Ditëlindja e Heroit tim

– Tri gjëra e hijeshojnë botën: Zoti n’qiell, liria e dashnia n’tokë! – Zoti na sheh...

M’kallxo ku po don me t’u desh, në Parlament a ku – i thotë Adriana antëtarit të LDK-s

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Fahredin Spahija, i cili është edhe fotograf,...

Kim Kardashian dhe Kanye West hedhin hapin tjetër rreth ndarjes – Reperi angazhon avokatin personal

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se kanë bërë hapin tjetër rreth ndarjes. Një gjë e...

Bëri bujë me ‘freestyle-in’ e tij edhe në botë, 100 milionë shikime për Don Xhonin në TikTok

Ai tashmë është kthyer në sensacion dhe një nga yjet shqiptarë më të pëlqyer. Fjala është...

Nexhati ndan imazhin më të mirë me familjen

Nexhati është një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore. Ai duke qenë aktiv në...