- Reklamë e sponsorizuar -

Në 30 vjetorin e vrasjes nga Armata Jugosllave, sonte me fillim nga ora 20:30, në Tv Malisheva do të shfaqet dokumentari “Arkivolet e Tmerrit”, kushtuar jetës dhe veprës së Jetullah Deskut, i autorit Zekë Sinanaj.

Ndiqeni sonte me fillim nga ora 20:30, dokumentarin për dëshmorin, Jetullah Desku./ Tv Malisheva

- Reklamë e sponzorizuar -