Video e fundit
Video thumbnail
N'PULT: I ftuar kryetari i partisë Nisma Social Demokrate, z.Fatmir Limaj-11.01.2021
45:23
Video thumbnail
Gjendje e rëndë në fshatin Berishë për shkak të reshjeve të borës dhe ngricave
02:47
Video thumbnail
Limaj shkon për të parë nga afër situatën në Malishevë: Vërshimet kanë rënduar gjendjen e bizneseve
02:51
Video thumbnail
Familja e dëshmorit Sadik H Shala, rrëfehet në “PANTEON”- 08.01.2021
45:17
Video thumbnail
Ministri Besian Mustafa vizitoi Malishevën
03:38
Video thumbnail
Dëmet nga vërshimet e djeshme në Malishevë
05:01
Video thumbnail
Reshjet atmosferike që shkaktuan vërshime në vend
03:37
Video thumbnail
Beqir Telaku - Këngë gurbeti (Gezuar 2021)
04:34
Video thumbnail
Ramadan Brahaj, Imer Zulfaj & Fadil Zulfaj - Jehun malet, fushat tona (Gezuar 2021)
04:50
Video thumbnail
Ramadan Brahaj, Imer Zulfaj & Fadil Zulfaj - Fryni era (Gezuar 2021)
03:55
Video thumbnail
Era & Blendi Gegaj - Potpuri (Gezuar 2021)
05:10
Video thumbnail
Beqir Telaku - Malli per Baben (Gezuar 2021)
03:19
Video thumbnail
Paralajmërohen protesta masive në Malishevë kundër KEDS-it
04:01
Video thumbnail
Pas 25 vitesh në hasmëri familja Ngucati sot ia fali gjakun familjes Morina
04:16
Video thumbnail
N`Pult: Psikologu, Rron Kastrati – Pandemia, faktorët që ndikojnë në psikologji
54:48
Video thumbnail
OVL e UÇK-së në Malishevë shënoi Ditën e Veteranit
03:54
Video thumbnail
Hoxhaj viziton Malishevën, dega e PDK-së kundërshton koalicionin me Nismën
00:39
Video thumbnail
Arton Zogaj - Per deshmorin Ramiz Shala (Gëzuar 2021)
03:08
Video thumbnail
Arton Zogaj - Muja e Beqa (Gezuar 2021)
04:26
Video thumbnail
Aris Zogaj - Ndegjo nane zanin tim (Gezuar 2021)
04:35
Video thumbnail
Arbi Hoti - Kur degjoj zerin e nenes (Gezuar 2021)
02:41
Video thumbnail
Vellezerit Kryeziu - Keng per Zeqir Isuf Dushin (Gezuar 2021)
07:11
Video thumbnail
Rrëzohet çatia e objektit “Dardania”
03:03
Video thumbnail
Vellezerit Kryeziu - Keng per mleqanin (Gezuar 2021)
04:07
Video thumbnail
Adem Kastrati - Keng per deshmorin Xhevdet Morina (Gezuar 2021)
02:56
Video thumbnail
Adem Kastrati - Keng per deshmorin Nuhi Mazreku (Gezuar 2021)
04:20
Video thumbnail
Adem Kastrati - Keng per deshmorin Jahir Mazreku (Gezuar 2021)
03:10
Video thumbnail
Mihrije Lesterni - Sa shume kohe (Gezuar 2021)
02:26
Video thumbnail
Mihrije Lesterni - Oj dashni oj loqka jem (Gezuar 2021)
03:33
Video thumbnail
Mihrije Lesterni - Gurbeti (Gezuar 2021)
02:59
Video thumbnail
Valentin Laci - Kenga e Flamurit (Gezuar 2021)
04:07
Video thumbnail
Valentin Laci - Kenga per deshmorin Gasper Laci (Gezuar 2021)
08:23
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Vijn Vaporat (Gezuar 2021)
03:40
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Trojet Shqiptare (Gezuar 2021)
04:35
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Salih e Feriz Krasniqi (Gezuar 2021)
04:40
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Per Beqir Sefen (Gezuar 2021)
03:35
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Kryengritje (Gezuar 2021)
04:48
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Osman Sefa (Gezuar 2021)
03:52
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Moj Shqipni mos thuj marova (Gezuar 2021)
06:28
Video thumbnail
Mleqani 2 (Vellezerit Kryeziu) - Adem Jashari (Gezuar 2021)
03:50
Video thumbnail
Skender Hasi - Keng per Rasim Kiçinen (Gezuar 2021)
04:10
Video thumbnail
Gani Demolli - Kunder Hakmarrjes (Gezuar 2021)
03:56
Video thumbnail
Gani Demolli - Vjehrra dhe Nusja (Gezuar 2021)
02:33
Video thumbnail
Gani Demolli - Kanga e gurbetit (Gezuar 2021)
03:09
Video thumbnail
Destan Kryeziu & Shpejtim Bytyqi - Te pagjeturit (Gezuar 2021)
04:46
Video thumbnail
Destan Kryeziu & Shpejtim Bytyqi - Ne dardani ne mes te Prishtines (Gezuar 2021)
03:31
Video thumbnail
Qëndrim Rama - Zeshkanja ime (Gezuar 2021)
03:29
Video thumbnail
Lirjon Zenelaj - Zemra e do (Gezim 2021)
03:04
Video thumbnail
Festim Mazreku - Çka ka hasmi (Gezuar 2021)
02:56