- Reklamë e sponsorizuar -

Lucas Biglia është lojtari më i ri i Karagumruk, në Superligën turke. Zyrtarizimi ka ardhur nga vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale. 34 vjeçari ka një CV të pasur, teksa në Serie A ka veshur fanellën e Milanit dhe Lazios. Jo vetëm kaq, pasi përformanca pozitive Biglia ka dhënë edhe për Anderlecht.

Me interes të madh pritet paraqitja me ekipin e Karagumruk.

- Reklamë e sponzorizuar -